All PEONIES to be available only in autumn. Will start fulfilling orders with IRISES in June.

Privātuma politika

Sīkdatnes

Irisi.lv tāpat kā daudzas citas vietnes izmanto sīkas teksta datnes jeb sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās efektīvāku darbību. Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti personīgie dati. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat šeit aprakstītajam sīkdatņu izmantošanas veidam (ja vien jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes).

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt, piemēram, informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē, unikālo numuru, kā arī lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Obligātās sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pilnvērtīgi darboties. Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.

Funkcionālās sīkdatnes nodrošina iespēju atcerēties lietotāja izvelētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu lietot tīmekļa vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm vietnes īpašnieka vietā saskaņā ar tā norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Adwords.

Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Apmeklējot Irisi.lv mājaslapu, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm.

Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Personas datu apstrāde

Vietnes pārvaldītājs sazinās ar vietnes apmeklētāju, izmantojot apmeklētāja norādīto e-pasta adresi, pasta adresi vai tālruņa numuru. Lai sazinātos ar vietnes pārvaldītāju, apmeklētājs var izmantot vietnes lapas ‘Sazināties’ funkcijas vai saziņas veidus, kas ir minēti vietnes sadaļā Kontakti.

Vietnes apmeklētāju ievadītie personas dati un cita informācija tiek izmantota tikai vietnes mērķu – pasūtījumu pieņemšanas un piegādes – realizācijai.