Visas PEONIJAS būs pieejamas tikai rudenī. ĪRISU pasūtījumus sāksim izsūtīt jūnijā.

Pasūtīšanas noteikumi

STĀDU PIEEJAMĪBA

 Augs  Gumi un kailsaknes  Stādi podiņos
 Zemie bārdainie īrisi

 Maija vidus - augusta sākums
 (beigu termiņš - 15. augusts)

 -
 Augstie bārdainie īrisi   Jūnija vidus - augusta sākums
 (beigu termiņš - 15. augusts)
 -
 Sibīrijas īrisi  Augusts  Aprīlis - septembris
 Peonijas  Augusts - oktobris  Aprīlis - oktobris

 

STĀDU PASŪTĪŠANA

 1. Veikt pasūtījumu iespējams trīs veidos:
  a. izmantojot šo mājaslapu (nav nepieciešams reģistrēties),
  b. izveidojot stādu sarakstu un nosūtot to mums, izmantojot 'Sazināties' sadaļu vai nosūtot epastu uz lolita.muhlinkina@inbox.lv,
  c. zvanot vai rakstot īsziņu vai WhatsApp uz tel. nr. +371 26547989 (Lolita).
 2. Pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas, mēs pārliecināsimies par stādu pieejamību un sazināsimies ar Jums, lai precizētu visas detaļas. Tad uz Jūsu e-pastu tiks izsūtīts rēķins (par stādiem un piegādi), kas būs jāapmaksā, veicot pārskaitījumu. (Gadījumā, ja mēs sarunājam tikties, apmaksa var tikt veikta skaidrā naudā un nav jāmaksā par piegādi).
 3. Tikai pēc apmaksas saņemšanas mēs izsūtīsim Jūsu pasūtījumu!
 4. Pasūtījumi tiek realizēti tikai pēc stādu pieejamības pārbaudes. Ja kāda no Jūsu izvēlētajām šķirnēm nav pieejama, mēs par to Jūs nekavējoties informēsim!

PASŪTĪJUMA SAŅEMŠANA

Pasūtījumu ir iespējams saņemt divos veidos:

 1. Mēs to izsūtām pa Latvijas Pastu vai Omnivu. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma un izvēlētā piegādātāja. Tāpēc ir iespējams, ka Jums nosūtītajā rēķinā piegādes izmaksas atšķirsies no piegādes izmaksām, kas var būt norādītas mājaslapā, veicot pasūtījumu. Izvēloties Latvijas Pastu, lūdzam norādīt precīzu piegādes adresi, adresātu un adresāta telefona numuru. Izvēloties Omniva, lūdzam norādīt adresāta telefona numuru un Omnivas pakomāta adresi, kurā vēlaties saņemt sūtījumu.
 2. Iepriekš vienojoties, iespējama pasūtījuma saņemšana rokās Rīgā vai Jelgavā, to norādot, kad veicat pasūtījumu vai sazināties ar mums.

 

Ja Jums rodas vēl jautājumi, droši sazinieties ar mums 'Sazināties' sadaļā, rakstot epastu uz lolita.muhlinkina@inbox.lv vai zvanot +371 26547989.